zamknij
Informujemy, iż nasz serwis internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Klauzula informacyjna
1.    Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest Melkib-bis s.c. Janusz Klus, Jerzy Klus, zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Stawowa 91, 43-400 Cieszyn,  lub telefonując pod numer: +48 33 435 95 64/
2.    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest umowa pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, do zawarcia której dochodzi wskutek akceptacji Regulaminu i dla wykonania której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.
3.    Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.
4.    Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.
5.    Twoje dane będą przechowywane na czas współpracy handlowej
6.    Administrator przekaże Twoje dane odbiorcom zajmującym się dostawą przesyłek wybranych przez kupującego w procesie zakupu
7.    Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
8.    Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
9.    W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.  W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.
* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej,  w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Tork 130081 - czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych

130081

Nowy produkt

Trójwarstwowe czyściwo papierowe do ciężkich zabrudzeń przemysłowych. Najwyższa chłonność i świetna ochrona dłoni przed temperaturami i zanieczyszczeniami. Technologia QuickDry wzmacnia dodatkowo papier i zwiększa jego chłonność

Dodaj do porównania

Zalety produktu Tork 130081

• Bardzo mocne i chłonne - technologia QuickDry
• Wielozadaniowe
• Dobrze wyciera
• Skutecznie czyści zabrudzenia olejowe
• Świetnie czyści i wyciera ręce
• Dopuszczone do kontaktu z żywnością
• Rączka Tork Easy Handling™ to łatwiejsze przenoszenie rolek

Numer bazowy130081
Nazwa produktuTork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych
Submarka (Premium, Advanced i Universal)Premium
Identyfikator systemuW1,W2
ColorNiebieski
Sztuk w kartonie2
Op. w kartonie2
Sztuk w op.1
Etykiety ekologiczneFSC MIX Credit
Warstwa3
Długość rolki119 m
Szerokość rolki23,5 cm
Średnica rolki26,2 cm
Liczba odcinków350
Długość odcinka34 cm
Wewnętrzna średnica gilzy7,1 cm
Masa netto rolki1677,9 g
Masa brutto rolki1718,9 g
Długość opakowania238 
Liczba odcinków w rolce/opakowaniu350
SystemW1, W2 mała rolka
Materiałpapier
Długość rolki119 m
Liczba opakowań/sztuk w kartonie2
SubmarkaPremium
Kolorniebieski
Ilość warstw3

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tork 130081 - czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych

Tork 130081 - czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych

Trójwarstwowe czyściwo papierowe do ciężkich zabrudzeń przemysłowych. Najwyższa chłonność i świetna ochrona dłoni przed temperaturami i zanieczyszczeniami. Technologia QuickDry wzmacnia dodatkowo papier i zwiększa jego chłonność

Produkty powiązane

Współpracujemy

Przewiń na górę