zamknij

Posiadamy w swojej ofercie produkty higieniczne oraz dozowniki marki Tork mające zastosowanie w gastronomii, łazienkach, szpitalach, przychodniach czy też w biurach i zakładach przemysłowych. Tork jest znaną i cenioną światową marką dysponującą wieloma opatentowanymi innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji środków czystości jak i sposobu ich dozowania. Oferujemy również profesjonalne preparaty chemiczne do czyszczenia maszyn i urządzeń, również dla przemysłu spożywczego.

Gastronomia

se1950kWhuhBrHyak65WJ7twqK0rkIVf4RxOrFPG

Dbanie o zadowolenie gości, tak by chcieli wracać do lokalu, to klucz do sukcesu. Oferowane przez nas produkty pozwalają na zwiększenie satysfakcji klientów oraz renomę lokali, w których są stosowane. Sprzyjają budowaniu wizerunku nowoczesnej firmy.

Tork smartone

iunofFtr0PQNsmYZfBHysJbTRikTqWsXUzNwgW6Q

Tork smartone to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zmniejszenie zużycia papieru nawet o 40%. Tradycyjne dozowany papier toaletowy często rozwija się bez kontroli, używając Tork smartone wyciągasz tyle papieru ile potrzebujesz.

Serwetki dyspenserowe

0DryXemXk2KZZCPhbfMdgUCwvncKF1cdRSyN_Xct

Specjalne dozowniki na serwetki są rozwiązaniem znacznie redukującym zużycie serwetek a zarazem podnoszącym renomę lokalu.

Służba zdrowia

czsGsF7cyVqAhgSOcklJfGrMCMOMfE-kFOmCvd61
W naszej ofercie znajdziecie Państwo podkłady medyczne, rękawice ochronne i diagnostyczne oraz profesjonalne środki dezynfekcyjne do rąk wraz z dozownikami zapewniającymi łatwość dozowania i ograniczającymi zużycie.

Współpracujemy

Przewiń na górę