zamknij
O firmie

Nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem


Firma MELKIB powstała w 1998 roku w odpowiedzi na rozwój gospodarczy kraju, wzrost zapotrzebowania na nowoczesne technologie, sprawnie i elastycznie zarządzaną logistykę oraz fachowe doradztwo techniczne. Jesteśmy firmą rodzinną, dla której od zawsze ważne były dobre relacje z naszymi odbiorcami. Zależy nam na budowaniu długotrwałej współpracy, gwarantującej satysfakcję klientom.

Oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb


Dzięki szerokiej ofercie oraz sprawnie zarządzanej logistyce potrafimy dostosować się do wymagań naszych klientów, wciąż doskonaląc jakość naszych usług. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu większość naszych produktów dostarczamy bezpłatnie w ciągu 48 godzin . Z naszymi stałymi klientami współpracujemy w oparciu o metodę “Just-in-time” (dokładnie na czas), pozwalającą zredukować wielkość zapasów oraz koszt ich magazynowania.

Wykwalifikowani konsultanci do Twojej dyspozycji


Kładziemy duży nacisk na budowanie dobrych relacji z naszymi odbiorcami. Każda współpracująca z nami firma otrzymuje indywidualną opiekę naszego konsultanta. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu są oni w stanie szybko pomóc w rozwiązaniu pojawiających się problemów.

Darmowa dostawa do siedziby odbiorcy


Do naszych stałych odbiorców dostarczamy zamówiony towar bezpłatnie pod wskazane przez nich miejsce. Dysponujemy własnym transportem, który pozwala na przewóz towarów o dużej masie lub wielkości. Nowoczesne windy umożliwiają nam rozładunek ciężkich towarów bez pomocy wózków widłowych.

Just%20n%20time%20(3)_1.png

Nasze oddziały


Cieszyn

ul. Stawowa 91
tel. 033/ 851 46 01
fax 033/ 852 23 15
e-mail: cieszyn@melkib.com

Czeladź

ul. Wojkowicka 14a
tel./fax 032/ 763 75 53
e-mail: czeladz@melkib.com

Żory

ul. Fabryczna 10 D
tel./fax 032/ 435 95 64
e-mail: zory@melkib.com


Współpracujemy

Przewiń na górę