zamknij

Wdrożenia smarowanie i obróbka


Dobieramy dla naszych klientów oleje i środki smarne, które najlepiej sprawdzają się w określonych warunkach. Dzięki współpracy z takimi producentami jak Shell czy Orlen jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania najwyższej jakości jak i te najbardziej ekonomiczne. Właściwy dobór środka smarnego ma wpływ na:

  • - ograniczenie zużycia elementów maszyn i urządzeń
  • - zmniejsza ryzyko wystąpienia niespodziewanych awarii i przestojów
  • - pozwala wydłużyć czas pomiędzy wymianami olejów

Usługa analizy oleju

Posiadamy w swojej ofercie usługę badania stanu zużycia oleju. Dzięki regularnym badaniom możliwe jest przewidzenie dokładnego terminu wymiany środka smarnego oraz wydłużenie okresów pomiędzy poszczególnymi wymianami. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt

Ciecze obróbcze

Współpracujemy z doskonałą jakościowo marką Zeller&Gmelin w zakresie wdrożenia olejów i emulsji obróbczych. Nasza obsługa jest kompleksowa od poboru badania wody u klienta, poprzez dobór odpowiedniego chłodziwa do danego procesu i materiału, testy produktu oraz obsługę posprzedażową.

Nasze rozwiązania pozwalają uzyskać znaczną redukcję kosztów zużytych narzędzi. Oferowane produkty posiadają wiele dodatków EP pozwalających lepiej chronić elementy maszyny. Dodatkowo są przyjazne dla pracowników i zgodne z najnowszymi wymaganiami Unii Europejskiej dotyczącymi stosowania substancji niebezpiecznych.

Jesteś zainteresowany? Umów się już dzisiaj na spotkanie


Współpracujemy

Przewiń na górę