zamknij

Krystian Raczek


Konsultant ds. techniczno-handlowych
tel. 660 747 667
krystian@melkib.com

Krzysztof Pieciun


Koordynator ds. klientów strategicznych
tel. 662 005 555
krzysztof@melkib.com

Stanisław Spratek


Specjalista ds. logistyki
tel. 694 419 496
stanislaw@melkib.com

Teresa Bijok


Specjalista ds. sprzedaży i zakupów
tel. 606 607 754
teresa@melkib.com

Alicja Klus


Specjalista ds. sprzedaży i zakupów
tel. 606 978 453
sprzedaz@melkib.com

Joanna Banaszek


Specjalista ds. księgowo-kadrowych
tel. 668 341 403
joanna@melkib.com

Janusz Klus


Właściciel
tel. 694 419 464
janusz@melkib.com

Jerzy Klus


Właściciel
tel. 694 419 465
jerzy@melkib.com


Współpracujemy

Przewiń na górę